Na jarenlange ervaring te hebben opgedaan in het culturele circuit, heb ik begin 2016 de Kunstfactorij opgericht. Mijn eerste project was het organiseren van een Kunstfestival voor Kinderen in Bennekom. Missie van het Kunstfestival: Kinderen op laagdrempelige wijze in contact brengen met kunst en uitdagen zelf creatief aan de slag te aan. Het Kunstfestival voor Kinderen is inmiddels uitgegroeid tot een vrolijk creatief festijn waar jaarlijks veel kinderen en ouders van genieten.
Vanaf december 2020 opereer ik vanuit het Creatieve Hotspot in de Dorpstraat (nummer 11) van Bennekom. Het is een combinatie van galerie, workshopruimte, creatieve feestlokatie, kortom een uitdagende omgeving waar kunst centraal staat. Sinds de openingsmaand toont de Kunstfactorij kunst van verschillende lokale kunstenaars zoals Perishable Rush, Jantina Boelens, Roberto ten Hoedt, Jasper Hulshoff Pol en Ingeborg Leeftink.
Vanaf januari 2021 bieden we een aantal verschillende creatieve workshops aan in de Kunstfactorij, voor alle leeftijden en doelgroepen. We kunnen ook verzoek een workshop maken. Ook kun je een dagdeel de workshopruimte huren. Uiteraard is het ook mogelijk om een verjaardag te vieren met een creatieve workshop.
Sinds 2017 werk ik als curator voor de Cultura Galerie in Ede en organiseer ik per jaar ca. 6 expositie met professionele kunstenaars. Ook hier betrek ik kinderen bij door bij de exposities workshops te organiseren in de Cultura Kindergalerie.
Ook organiseer ik allerlei projecten, zoals bv Happy Kids Day in Ede en werk ik graag samen met bij opdrachten op cultureel gebied.
Neem gerust contact op: dekunstfactorij@gmail.com, 0653923599.
Hartelijke groet, Elise Huijberts, kunsthistoricus.
